Ліфти-Otis-досягають-нових-висот

Ліфти Otis досягають нових висот Leave a comment

Otis представляє нове покоління сполучених ліфтів для сучасного вертикального міста

Нові ліфти сполучаються між собою на багатьох рівнях. Це нова розробка від Otis, провідного виробника ліфтів в світі. Всесвітньо відома своєю жагою до інновацій в ліфтах, ескалаторах та рухомих доріжках, найновіша продукція Отіс демонструє постійний прогрес компанії та рухається у напрямку розвитку технологій.

Замість того, щоб просто перевозити людей в різних напрямках (а OTIS перевозить два мільярди людей на день та має більше ніж 2,1 мільйона клієнтів по всьому світу), технологічний арсенал компанії з Коннектикуту тепер охоплює зв’язок з Інтернетом речей (Internet of things, IoT) що дозволяє продуктам компанії інтегруватися в мульти-розумні, вертикальні, гібридні міста майбутнього.

OTIS-gen3

Гіпер-інтелектуальні ліфти Отіс, якими можна керувати зі свого смартфона

Натхненні автомобільною та транспортною технологією “ride by wire” (сервопривід), нове покоління цифрових ліфтів Otis якісно планує вашу подорож, має риси інформаційно-розважальних центрів та доступне з опціями підтримки здоров’я та безпеки пасажирів.

Ліфти Gen3 та Gen360, призначені для більш високого, швидкого та розумного світу, доступні з вбудованим дисплеєм Otis eView, який транслює інформацію та розваги пасажирам. Гіпер-інтелектуальні ліфти розроблені бути безпечними. Вони  оснащені цифровою платформою Otis ONE IoT для моніторингу стану обладнання та його продуктивності. Інформація збирається, аналізується та є повністю доступною і прозорою для власника. Дані про продуктивність у режимі реального часу дозволяють спеціалістам із обслуговування діяти проактивно, визначаючи потенційні проблеми та вирішуючи деякі, часто віддалено, до того, як вони спричинять зупинку ліфта.

Пасажири можуть викликати ліфт та запланувати місце призначення зі свого смартфона за допомогою додатка Otis eCall, що усуває необхідність натискати кнопки виклику ліфта. З огляду на здоров’я та благополуччя пасажирів, очищувач повітря в кабіні Otis та цілий ряд технологій управління голосом та жестами також доступні під час безпечної, швидкої та безперебійної поїздки до вибраного вами рівня.

otis-gen360-lyon-154

Більш простора та енергоефективна їзда

Хорошою новиною для архітекторів є те, що електронна технологія ліфта Otis Gen360 та його компактна конструкція на стелі заощаджують простір і дозволяють безпечно виконувати більшість операцій з обслуговування. Ця розробка позбавляє від необхідності використовувати місце над кабіною або робити непривабливу прибудову на даху для розміщення машинного приміщення. Це також дає можливість розробити більші, просторіші кабіни.

Ліфт Gen360 використовує складні датчики для виявлення та запобігання потенційних проблем, зводячи простої обладнання до мінімуму. Експерти Otis можуть використовувати 360о датчики в режимі реального часу для візуального контролю, точної настройки, діагностики та вирішення багатьох питань віддалено, не перериваючи роботи ліфта. Великі екрани eView та захоплюючий звуковий дизайн розширюють сприйняття простору, а нові відзначені нагородами світильники та дизайн інтер’єру пропонують понад 400 000 дизайнерських конфігурацій.

otis-gen360

Грунтуючись на перевіреному дизайні та технології плоских ременів найпопулярнішого сімейства ліфтів Gen2 компанії Otis, нові платформи забезпечують плавну, тиху їзду, безпеку, довговічність та енергоефективність. Ліфти нового покоління обіцяють стати центральною нервовою системою будь-якого житлового чи комерційного приміщення, яке вони займають. Використовуючи технологію хмарного API (інтерфейс прикладного програмування), системи Отіс інтегруються з програмним забезпеченням для управління будівлями, додатками для оренди та навіть автономними роботами, щоб підвищити ефективність будівель.

І оскільки потреби змінюються і з’являються нові функції, інтегровані платформи дозволяють безперебійно доповнювати майбутні технології та можливості. Відповідно до прихильності компанії Otis до сталого розвитку, обидва ліфти використовують привід Otis ReGen, світлодіодне освітлення та режим сну, що допомагає зменшити споживання енергії та вуглецеві викиди. Витончена естетика з різноманітними варіантами пропонує нові, різноманітні варіанти стилів, щоб налаштувати та створити сучасну та комфортну атмосферу для пасажирів.

“Сполучений ліфт представляє наше спільне майбутнє і наше бачення безперебійної міської подорожі”, – каже президент і генеральний директор Отіс Джуді Маркс. “Це створює цінність для наших клієнтів завдяки більш безперебійній роботі обладнання. Це також підвищує продуктивність нашої власної команди і є серцем екосистеми будь-якої розумної будівлі.”

Посилання на джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.