Похилий-ліфт-на-станції-метро

Вперше на станції метро Токіо встановлено похилий ліфт Leave a comment

Ліфтова галузь знаходить свій розвиток не тільки в хмарочосах та житлових будинках, але й на таких інфраструктурних об’єктах, як станції метро. І якщо в Україні ліфти для маломобільних груп населення тільки починають з’являтися на нових або реконструйованих станціях, то в більш розвинутих країнах черга дійшла до похилих ліфтів.

Так, станція токійського метро Акасака Міцуке стала першою в місті, де встановили похилий ліфт для покращення доступності.

Попередній сходовий підйомник для інвалідних візків працював поруч із сходовим маршем, але він був визнаний непридатним через занадто повільну роботу. Також цим підйомником мав керувати співробітник станції, що додавало незручності в користуванні.

Новий похилий ліфт є більш швидким та допомагає більшій кількості пасажирів, оскільки їм можуть користуватися не тільки люди на інвалідних візках, а й пасажири похилого віку та люди з дитячими та іншими колясками. Для пасажирів ліфт є легко помітним через червону та жовту позначки на підлозі.

Будь-який похилий ліфт вимагає створення вертикального простору, але це не було потрібно для створення підйомника станції Акасака Міцуке, оскільки він використовує вже існуючий простір.

Слід зазначити, що ця станція метро, окрім похилих ліфтів, оснащена звичайними вертикальными ліфтами та ескалаторами, призначеними для гостей на інвалідних візках. Як працює такий ескалатор дивіться в короткому відео:

Зображення Twitter/2427junction

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.