Запчастини «ОТІС»: все для якісного ремонту

Otis Elevator Company – американська компанія, що поставляє свою продукцію на український ринок більш як 20 років. За цей час понад 10 тис. одиниць обладнання було встановлено в житлових будинках, торгових центрах, лікарнях, адміністративних та інших будівлях. Саме тому запчастини OTIS користуються великим попитом, а від їх своєчасного постачання залежать терміни ремонту й обслуговування ліфтів.

Запчастини-ліфтів-ОТІС-Кит-Ліфт

 

Запчастини для ліфтів OTIS: ми знайдемо для вас все необхідне

Компанія «Кит Ліфт» пропонує комплектуючі та витратні матеріали для ремонту та обслуговування ліфтового обладнання. Замовляючи запчастини до ліфтів «ОТІС» у нас, ви отримуєте ряд переваг:

  • ми поставляємо як оригінальні запчастини «ОТІС», так і перевірені часом і нашим досвідом аналоги високої якості. Установка таких комплектуючих дозволить продовжити термін служби основних вузлів і дорогого устаткування в цілому;
  • працюючи безпосередньо з постачальниками запчастин для ліфтів, ми можемо запропонувати їх для своїх клієнтів за нижчими цінами, ніж в офіційного представника OTIS в Україні;
  • співробітники компанії «Кит Ліфт» – це висококваліфіковані фахівці, що мають практичний досвід обслуговування ліфтового обладнання. Вибір потрібних запчастин не займе багато часу. Ставлячи правильні питання, ми визначимо суть проблеми та запропонуємо шляхи її вирішення. Правильно підібрані деталі забезпечать злагоджене функціонування всіх вузлів устаткування;
  • завдяки індивідуальному підходу, відсутності бюрократії й оперативній обробці замовлень ми значно збільшуємо швидкість і якість обслуговування клієнтів. Звернення до нас дозволить вам набагато оперативніше провести ремонтні роботи.

Пам’ятайте про те, що ремонт і заміну комплектуючих необхідно робити відразу ж після появи перших ознак несправностей або по закінченню терміну їх експлуатації.

Запчастини-ОТІС-(OTIS)

Запчастини ліфтів «ОТІС»: асортимент в інтернет-магазині «Кит Ліфт»

В даному розділі каталогу представлені запчастини і витратні матеріали до ліфтів OTIS. У нас можна купити:

  • масло редукторне гідравлічне;
  • канатно-тягові шківи та відвідні блоки;
  • кнопки, плати індикації;
  • привід дверей та його комплектуючі;
  • вкладиші, башмаки;
  • троси дверей, ролики, балки дверей та ін.

Якщо ви не знайшли потрібних вам запчастин «ОТІС» в каталозі, то зверніться безпосередньо до менеджерів. Ми знайдемо у постачальників все необхідне для ремонту та обслуговування ліфтового обладнання.

Показано 1–15 із 398