Bezkontaktni-rishennya-dlya-liftiv-OTIS

Безконтактні рішення для ліфтів для більшої безпеки та зручності Leave a comment

Безконтактні рішення для ліфтів для більшої безпеки та зручності

Сьогодні, як ніколи, пасажири ліфта хочуть почуватися безпечно, дістаючись до місця призначення. Особливо під час глобальної пандемії пасажири якомога більше воліють не торкатися кріплень та кнопок ліфта, щоб зменшити поширення мікробів та вірусів. Безконтактні рішення доставляють менше турбот пасажирам та менеджерам будівель завдяки додатковій зручності більш плавної та швидкої роботи.

Соціальне дистанціювання є головним для всіх. Диспетчерські системи Otis, такі як Compass 360, сприяють цьому заходу безпеки завдяки вдосконаленому управлінню поїздками. Ліфти можна запрограмувати з такими опціями, як обмеження кількості пасажирів, призначених для кожної кабіни, автоматичне транспортування до заздалегідь визначених поверхів та спеціальні параметри відображення екрану для сприяння практиці безпечної їзди. В результаті поїздка стає не тільки більш безпечною, але також швидшою та ефективнішою.

Що, якби ви могли викликати ліфт і приїхати до місця призначення, не натискаючи при цьому жодної кнопки? Otis eCall™ дозволяє пасажирам використовувати смартфони для виклику ліфта з будь-якої точки будівлі. Їм ніколи не доводиться торкатися кнопок або пристосувань, що створює справді бездоганний досвід. Otis eCall не тільки зменшує поширення мікробів та вірусів, але й час очікування. Для підвищення безпеки, управляючий будинком має повний контроль над тим, хто може отримати доступ до ліфтів через мобільний додаток.

Безконтактний досвід їзди — це лише початок. Насправді безперешкодні подорожі на ліфті вже тут. Наприклад, один клієнт Otis інтегрує свої біометричні системи доступу до будівель з інтелектуальною диспетчерською технологією Otis CompassPlus™ для координації персональних поїздок на ліфті, які легко передаються в додаток для смартфона. Додаток виконує плавні, інтуїтивно зрозумілі команди, коли пасажири проходять через вестибюль.

Але бездоганні ліфтові технології готові йти ще далі. У майбутньому пасажири можуть отримати повний досвід користування ліфтом (включаючи персональну інформацію та музику) і мати змогу викликати не лише свій ліфт, але й їздити з будь-якої точки міста будь-яким видом транспорту. Хоча ми точно не знаємо, що нас чекає завтра, ми впевнені, що Otis відданий безпеці та продовжуватиме впроваджувати безпечні та ефективні рішення і в майбутньому.

Посилання на джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.