ТОП-5 журналов про лифты

ТОП-5 журналів про ліфти — вибір компанії Кит Ліфт

Ліфти — це складне обладнання, яке вимагає професійного обслуговування. Здавалося б, інформація про різні види ліфтових підйомників буде цікавою лише для спеціалістів даної галузі. Насправді ж кожен з нас має відношення до цих механізмів, адже ми користуємося ліфтами якщо не щодня, то доволі часто.

Пропонуємо огляд ТОП-5 вітчизняних та закордонних видань про ліфти. Впевнені, що ця інформація буде цікавою як для професіоналів, так і для пересічних громадян.

«Ліфт експерт»

Журнал Лифт Эксперт

«Ліфт експерт» — інформаційно-аналітичний журнал вітчизняного медіа простору про ліфти та ліфтове господарство в Україні та за кордоном. Дата заснування видання — 2014 рік. За цей час журнал, який виходить один раз на місяць, перетворився на авторитетне джерело інформації для власників, виробників та продавців ліфтового обладнання, сервісних центрів, постачальників комплектуючих та звичайних користувачів. Інформацію, яка подається у журналі, можна умовно розділити на такі категорії:

 • Події: анонсуються різноманітні спеціалізовані виставки, міжнародні промислові форуми та інші заходи, які мають пряме або опосередковане відношення до ліфтової галузі. Інформація буде більш цікавою для виробників обладнання та комплектуючих, власників ліфтів, ОСББ тощо.
 • Новини: повідомлення стосуються подій як в Україні, так і у світі. Ця інформація вже може бути корисна не лише для осіб, які мають до ліфтового обладнання професійний інтерес, а й для пересічних громадян. Читачі мають змогу дізнатися про інноваційні технології, впровадження яких має на меті підвищення технологічності ліфтового обладнання, про наслідки порушення правил експлуатації ліфтів, про їх стан у різних містах України тощо.
 • Соціальні теми: актуальна для України проблематика. Ліфти, які відповідають потребам людей з інвалідністю, все частіше стали з’являтися не лише в новобудовах, а й у звичайних будівлях після капітального ремонту. Але питання наразі не є закритим, тож у журналі пропонуються різні шляхи розв’язання проблем.
 • Економіка ліфтового господарства: нові умови фінансування, в тому числі й ОСББ, політика ціноутворення, законодавча база, страхування та інші аспекти функціонування галузі.
 • Експертна думка: консультації фахівців з різних питань, які стосуються матеріально-технічної бази, правових та інших аспектів функціонування ліфтового господарства. Інформація є особливо актуальною для власників ліфтового обладнання у невеликих містах, для яких отримати якісний сервіс часто є значною проблемою.
 • Цікава інформація: етапи розвитку ліфтового обладнання в цілому та в окремих країнах, історії успіху брендів, огляд унікальних ліфтів світу тощо. У світі функціонують мільйони підйомників, і часто вони суттєво відрізняються від знайомих всім нам звичайних ліфтів у житлових будинках. Така інформація стане у нагоді для тих, хто має інтерес до різних незвичайних механізмів, у тому числі й для дітей.

На сайті журналу «Ліфт експерт» діє форум, який є зручною платформою для спілкування зацікавлених користувачів. Вони мають можливість вільно обмінюватися інформацією на різні теми.

Отже, видання є інформаційним лідером в ліфтовій галузі України, який озвучує її нагальні проблеми та потреби, а також пропонує шляхи їх вирішення. Оформити підписку на журнал можна на сайті, вказавши дані у спеціальній анкеті. Видання стане надійним помічником для тих, хто забезпечує щоденне функціонування ліфтового обладнання.

«Ліфтова індустрія»

Журнал лифтовая индустрия_

Ліфтове господарство — це одна з галузей, у якій досить інтенсивно відбувається впровадження нових технологій. Ліфти, ескалатори та інші підйомники стають все більш комфортними, енергоефективними та безпечними. Всеукраїнське рекламно-інформаційне видання «Ліфтова індустрія» забезпечує своєчасне та об’єктивне висвітлення новин, подій, проблем, історії та перспектив, які стосуються ліфтової галузі.

Читачам журналу, серед яких є власники ліфтового обладнання, представники виробничих підприємств, проектних установ, сервісних компаній, державних органів, пропонується різноманітна інформація:

 • новітні досягнення у світовій та вітчизняній ліфтовій індустрії;
 • виробники та постачальники обладнання та комплектуючих;
 • особливості модернізації обладнання, яке знаходиться в експлуатації;
 • проблеми фінансового забезпечення галузі;
 • норми та правила експлуатації ліфтів та інших підйомників;
 • анонсування конференцій, виставок, форумів, симпозіумів для спеціалістів та компаній галузі тощо.

Окремо варто сказати про те, що редакція журналу є організатором щорічної Всеукраїнської конференції працівників ліфтової галузі України. Важкий 2020 рік не став винятком і цього серпня ласкавий берег Азовського моря приймає вже 24-у за ліком конференцію. Детальніше про подію можна дізнатися на сайті журналу.

Журнал виходить друком з 2008 року і запрошує до співпраці представників всіх галузей, які є дотичними до ліфтового господарства.

Prof Build

Журнал Prof Build_

Всеукраїнське ділове інформаційно-аналітичне видання, яке висвітлює проблеми сучасного будівництва. Журнал призначений для держслужбовців, будівельних та архітектурних компаній, дизайнерських бюро, науково-дослідних та проектних інститутів та інших спеціалістів та організацій.

Зведення жодної сучасної будівлі не обходиться без монтажу ліфтового обладнання різного типу. Воно встановлюється не лише у висотках, а й у торгових центрах, медичних та реабілітаційних закладах, державних та інших установах. Саме тому дана проблема досить часто висвітлюється на сторінках журналу. Її можна знайти в таких розділах:

 • будівництво та нерухомість України та інших країн світу;
 • будівельні технології, матеріали та послуги;
 • проблеми будівельної галузі та шляхи їх вирішення;
 • діяльність компаній та фірм будівельної галузі;
 • події будівельного світу.

Будівництво багатоповерхових споруд стало можливим саме завдяки появі безпечних та надійних підйомників. Саме ліфти обумовили обриси сучасних мегаполісів, тому ліфтова та будівельна галузі розвиваються у нерозривному зв’язку.

Elevator World

Журнал Elevator World_

Американське видання Elevator World функціонує з 1953 року і є одним із найвпливовіших в міжнародній індустрії ліфтобудування. Завдяки наявності технічних спеціалістів та кореспондентів по всьому світу забезпечує повне охоплення подій в галузі. Персонал здійснює редакційну, виробничу, рекламну, тиражну, маркетингову та адміністративну діяльність, яка пов’язана з друкованими, онлайн та цифровими публікаціями. Ресурс користується популярністю, оскільки:

 • має визнання як надійне джерело новин ліфтового господарства, яке охоплює всі його аспекти;
 • співпрацює з найвпливовішими професіоналами галузі, які допомагають створювати та рецензувати публікації;
 • популяризує у світі найновіші досягнення у сфері ліфтобудування та допомагає їх реалізувати.

Журнал видається в багатьох країнах світу. E-mail розсилки охоплюють понад 30 тис. працівників галузі, а вебсайт видання щорічно відвідують близько 1 млн. спеціалістів. Публікації доступні як у візуальному, так і в аудіо форматах. До уваги читачів, які займаються науковою роботою, пропонуються добірки видань. Вони містять основну інформацію про технічні особливості, обслуговування, безпечну експлуатацію, монтаж, модернізацію ліфтового обладнання та безліч інших тем.

«Ліфтінформ»

Журнал Лифтинформ_

Щомісячне видання, призначене для ліфтобудівних заводів, монтажних та сервісних організацій, працівників ЖКГ, інженерних центрів та інших організацій, які мають будь-яке відношення до ліфтової галузі. Журнал існує с 1997 року. За цей час на його сторінках було висвітлено безліч проблем ліфтового господарства. Користується популярністю не лише у своїй країні, а й у найближчому зарубіжжі, оскільки забезпечує фахівців актуальною інформацією правового, економічного та технічного характеру.

Журнал «Ліфтінформ» — це:

 • інтерв’ю з професіоналами ліфтової та суміжних галузей, які дозволяють отримати об’єктивну оцінку функціонування сучасного ліфтового господарства та експертні поради щодо організації його роботи;
 • різноманітні законодавчі ініціативи, які регулюють економічні, фінансові, соціальні та інші аспекти діяльності;
 • анонсування виставок, форумів, презентацій та інших подій;
 • висвітлення креативних технологічних рішень та сучасних досягнень у галузі ліфтобудування.

Підписка на журнал доступна для всіх користувачів. На сайті видання можна ознайомитися з архівами публікацій за минулі роки. Також цікавим є розділ, у якому представлений відеоконтент, який різною мірою стосуються ліфтової галузі.