Обладнання ОТІС в Тайчжуні_Станція_з середини

Як компанія Otis допомогла громадському швидкісному транспорту Тайчжуна? Leave a comment

Бажаєте дізнатися, як компанія Otis за допомогою сучасних рішень для ліфтів та ескалаторів, а також завдяки ретельній координації допомогла другому за розмірами місту Тайваню рухатися вперед? Із задоволенням поділимося цим кейсом.

Перша міська система швидкісного транспорту, а саме зелена гілка Taichung Mass Rapid Transit (MRT), має піднесену колію, що з’єднує 18 станцій у густонаселених районах міста. Компанія Otis запропонувала надійне та сучасне рішення для обслуговування пасажирських перевезень і тісно співпрацювала з будівельними групами та місцевими чиновниками. Додатково, компанія буде виконувати технічне ослуговування та поставляти запчастини для ліфтів та ескалаторів виробництва заводів ОТІС.

Факти проекту:

  • Дата завершення: вересень 2019 року
  • Опис: переважно естакадна система високошвидкісної залізниці
  • Розмір: 18 станцій
  • Генеральний підрядник/керівник проекту: Continental Engineering Co., Limited
  • Керівник будівництва проекту: Systemwide E&M Project Office, Department of Rapid Transit Systems, Taipei City Government

Унікальні вимоги

Для завершення проекту команді Otis було доручено розробити потужні ескалатори та ліфти для переміщення пасажирів на залізничні платформи та з них, а також координувати їх встановлення в умовах обмеженого простору та за розкладом, який не заважатиме щоденному руху пішоходів і транспортних засобів.

Обладнання ОТІС в Тайчжуні_1

Інновації Otis

Otis надала 117 ескалаторів 515NPE-L Heavy-Duty (підвищеної вантажопідйомності) і 59 ліфтів Otis TOVF TIARA, розроблених для інтенсивного руху громадських місць і використання всередині/зовні. Компанія також координувала роботу з місцевими громадами, щоб розробити план встановлення, який відповідав би унікальним вимогам роботи у густонаселених районах.

  1. 117 Ескалаторів 515NPE-L підвищеної вантажопідйомності
  2. Система управління Otis GECS-F2
  3. 59 Ліфтів Otis TOVF TIARA
  4. Премія Elevator World Project 2022 року

Компанія продемонструвала високий рівень турботи та координації критично важливого проекту високошвидкісної залізниці.

Ось що про цей проект сказав його керівник Сем Ван:

«Компанія Otis вміло керувала проектом і координувала роботу зацікавлених сторін. Успіх проекту значною мірою був зумовлений повагою до різних точок зору низки зацікавлених сторін, включаючи мешканців, продавців та різних членів команди. Ця інклюзивність була життєво важливою для розробки комплексного та успішного плану встановлення».

Швидкісний громадський транспорт Тайчжуна: рішення для громадського транспорту для другого за розмірами міста Тайваню

Продукт більш ніж 30-річного планування та 13-річного будівництва – тайванська зелена лінія громадського транспорту Тайчжун є першою системою швидкісного транспорту для міста з більш ніж 2,8 мільйонами мешканців, які історично використовували скутери та автомобілі для пересування.

Майже 17-кілометрова двоколійна надземна залізниця складається з 18 поїздів, які курсують на 18 станціях щодня з 6 ранку до опівночі. Плани на майбутнє передбачають збільшення Зеленої гілки на кілька станцій разом із трьома іншими лініями метро, які простягаються по всьому місту.

Обладнання ОТІС в Тайчжуні_Станція

Проект, наповнений викликами

Проект Taichung Mass Rapid Transit вимагав надійних ліфтів і ескалаторів, які могли б перевозити людей і одночасно забезпечувати безпеку пасажирів, витримуючи інтенсивний щоденний трафік та екстремальні умови використання в приміщенні та на вулиці. Але справжній виклик проекту метрополітену в Тайчжуні полягав у координації всіх процесів.

Наприклад, багатотонні секції ескалаторів довелося встановлювати за допомогою крана в досить обмеженому просторі. Іноді стріла крану доходила на відстань п’яти-шести метрів від навколишніх будівель.

Крім того, через щільну заселеність районів навколо станцій метро встановлення потрібно було ретельно спланувати, щоб мінімізувати перешкоди з точки зору шуму, руху та безпеки місцевих мешканців.

Рішення

Як лідер галузі у рішеннях унікальних потреб громадського транспорту, Otis мав унікальну кваліфікацію для підтримки проекту метро Taichung. Головним завданням компанії було встановлення 117 ескалаторів 515NPE-L Heavy-Duty. Це найважча модель громадського ескалатора, оснащеного серією надійних заходів безпеки. Також було встановлено 59 ліфтів Otis TOVF TIARA. Це нова система управління Otis GECS-F2, яка має спеціальну плату монітора для дистанційного керування обладнанням у надзвичайних ситуаціях.

Однак справжня історія проекту метрополітену в Тайчжуні полягає не в рішеннях, які надав Otis, а в тому, як компанія змогла їх реалізувати – завдяки ретельній координації, відкритому спілкуванню та співпраці з місцевою громадою.

Щоб вирішити проблеми, пов’язані з установкою ескалатора, компанія тісно співпрацювала зі стороннім консультантом для розрахунку та розробки конкретних методів підйому та встановлення. Потім під час будівництва бригада використовувала платформи для встановлення тимчасових електричних кранів на підйомних точках. Кожен сегмент ескалатора можна було підняти на станцію, де механіки збирали всю конструкцію.

Otis також розробив графік встановлення та плани для кожного району, працюючи на місцевому рівні над розробкою детального звіту про аналіз трафіку. Щоб обмежити збої у русі місцевих мешканців, команди Otis працювали всю ніч з 23:00 і до 5 ранку на семи з 18 надземних станціях. Протягом роботи над проектом, компанія підтримувала регулярний зв’язок і заздалегідь сповіщали тих, хто живе та працює в районах, які постраждають від монтажних робіт.

Врешті-решт проект Taichung MRT продемонстрував унікальну здатність компанії Otis поєднувати глобальну силу та досвід із турботою та відданістю місцевим жителям. Завершений у вересні 2019 року проект був визнаний найкращим та отримав винагороду Elevator World у 2022 році.

Посилання на джерело.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *