logo_liftova-panorama_sq_1k_

Журнал Ліфтова Панорама Leave a comment

Жунал Ліфтова Панорама

Лого

Всеукраїнський спеціалізований рекламно-інформаційний журнал «Ліфтова Панорама» – це єдиний незалежний журнал на ринку України починаючи з 2008 року.

Журнал «Ліфтова Панорама» призначений для висвітлення всіх питань ліфтового господарства України, об′єднання ліфтових організацій у єдиний дружній колектив, який би відстоював свої права та забезпечував життєдіяльність ліфтового господарства на належному державному рівні.

На сторінках журналу «Ліфтова Панорама» є найрізноманітніша інформація, а це –  починаючи з історії розвитку ліфтового господарства до нових сучасних втілень в життя проектів; новини в ліфтовій галузі в Україні і в світі; презентації продукції як українського виробника, так і іноземного; міжнародні ліфтові виставки; листування з державними органами; затверджені чи відмінені Постанови, нормативно-правові акти, обговорення різних актуальних питань щодо покращення роботи ліфтової галузі тощо.

Все це і більше ви маєте можливість прочитати на сторінках журналу «Ліфтова Панорама».

На основі журналу «Ліфтова Панорама» організовуються Всеукраїнські Конференції ліфтовиків України, на яких багато з вас прийняли активну участь. На наших Конференціях приймають участь і різні іноземні організації, а це такі компанії як: KLEEMANN, DOPPLER, TRESA, Electra Vitoria Orona, PROLIFT, PILAWA, LIFTSERVICE, INTEC, HAS ASANSOR, TEORI ASANSOR, AM MET ASANSOR, SANEL та багато інших.

Редакція журналу активно співпрацює з турецькими виданнями ELEVATOR WORLD TURKEY та ASANSOR VISION.

Редакція журналу «Ліфтова Панорама» співпрацює з ВГО «Асоціація ліфтовиків України». Для досягнення наших цілей нам потрібно згуртуватися і вжити всіх необхідних заходів щодо проведення нормативно-правових актів до європейського рівня, а також, прибрати з нормативно-правових актів, що регулюють питання технічного обслуговування та експлуатації ліфтів-колізій (взаємних невідповідностей правових норм, які регулюють однакові суспільні відносини).

На основі журналу «Ліфтова Панорама» створено групу у Вайбер «Спільнота Ліфтовиків України», в яку входить 150 учасників. В цій групі є можливість звернутись зі своїм питанням для отримання допомоги чи підтримки у роботі чи просто надати інформацію, яка є потрібна для всіх.

Дивлячись на всі події, які відбуваються в Україні, та у цілому світі, організовуються он-лайн Наради ліфтовиків України за допомогою програми ZOOM. Це дає можливість поспілкуватись з колегами, побачити один одного, але, це дає змогу вирішити багато важливих питань.

Запрошуємо до співпраці.

З повагою,

Головний редактор Пилипів Марія

Технічний редактор Скрипець Олег

e-mail: lift_industry@ukr.net

Поштова адреса: 79049, м. Львів, а/с 10399

Редакція Всеукраїнського журналу “Ліфтова Панорама”

Головний редактор Пилипів Марія

моб.: +38 097 498 35 33

Технічний редактор Скрипець Олег

моб.: +380 096 205 87 60

Видання журналу за 2021-2022 роки


4(65)_2022


3(64)_2022


2(63)_2022


1(62)_2022


4(61)_2021


3(60)_2021


2(59)_2021


1(58)_2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *